LABOFARM tabletki uspokajające 60 tabletek

Producent: LABOFARM

Kod: 1825

LABOFARM tabletki uspokajające 60 tabletek
  • do 3 dni roboczych

11.99zł

Ilość:

 

  Opis
LABOFARM tabletki uspokajające - lek stosuje się w przejściowych, łagodnych stanach napięcia nerwowego oraz okresowych trudnościach z zasypianiem. Przyjmuje się, że lek wykazywać będzie działanie uspokajające i łagodzące stany napięcia nerwowego.
  Przeciwwskazania
Nie należy stosować leku, w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.
  Prowadzenie pojazdów i obsługa maszyn
Nie zaleca się stosowania leku na 2 godziny przed prowadzeniem pojazdów w godzinach nocnych i przez osoby zmęczone, z uwagi na właściwości sprzyjające zasypianiu. Alkohol może nasilać działanie preparatów z korzeniem kozłka.
  Stosowanie u dzieci
Preparat można stosować u dzieci powyżej 3 roku życia jedynie pod kontrolą lekarza.
  Ciąża i karmienie piersią
Możliwość stosowania w okresie ciąży należy skonsultować z lekarzem.
  Stosowanie innych leków
Dotychczas nie stwierdzono interakcji z innymi lekami. Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych ostatnio lekach, nawet tych, które wydawane są bez recepty.
  Możliwe działania niepożądane
Dotychczas nie stwierdzono. Ze względu na zawartość korzenia kozłka możliwe jest wystąpienie objawów żołądkowo - jelitowych (mdłości, dolegliwości skurczowe). W przypadku wystąpienia innych objawów niepożądanych, należy poinformować o nich lekarza.
  Dawkowanie
Dorośli, młodzież powyżej 12 lat i osoby w wieku podeszłym: 2 tabletki 3 razy dziennie. W trudnościach z zasypianiem 2 tabletki pół godziny do godziny przed snem lub jeśli konieczne dodatkowo 2 tabletki wieczorem. Lek popić wystarczającą ilością płynu.
  Skład
  • Korzeń kozłka 170 mg

  • Szyszka chmielu 50 mg

  • Liść melisy 50 mg

  • Ziele serdecznika 50 mg

Skałdniki pomocnicze: skrobia ziemniaczana, koloidalny dwutlenek krzemu.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

opinie

Infolinia: (+48) 801 011 019

Telefon: (+48) 42 279 40 05

Mobile: (+48) 504 218 677

E-mail: bok@aptekaotc.pl

W aptekaOTC.pl znajdziesz leki, kosmetyki, suplementy diety, nutrikosmetyki, witaminy i minerały, leki i preparaty na odporność, preparaty na infekcje i przeziębienia, preparaty do pielęgnacji skóry, do pielęgnacji włosów, na rzucenie palenia, na odchudzanie, zioła, preparaty dla kobiet w ciąży, dla dzieci, dla mam, leki homeopatyczne oraz tysiące innych. Apteka internetowa działa w oparciu o zezwolenie na prowadzenie apteki i zatrudnia farmaceutów. Doradzimy Ci jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji. Dokonując zakupów masz pewność niskich cen oraz szybkiej dostawy. Oferujemy leki, kosmetyki oraz tabletki na choroby i inne produkty renomowanych producentów, takich jak np. A-DERMA, AVEN, BIODERMA, ELANCYL, FILORGA, IWOSTIN, KLORANE, LIERAC, MUSTELA, NUXE, OLIM, PHARMACERIS, SVR, TOŁP, VICHY