VITABUTIN 100 kapsułek

Producent: VITA CARE

Kod: 7541

VITABUTIN 100 kapsułek
  • Produkt chwilowo niedostępny.

71.99zł

 

  Opis

Vitabutin to naturalny suplement diety otrzymywany z soku żurawinowego. Najczęstszą przyczyną zakażenia są bakterie przedostające się z cewki moczowej do pęcherza. Kobiety zapadają na tę chorobę ośmiokrotnie częściej niż mężczyźni, głównie dlatego, że bakterie wywołujące tę chorobę mają do pokonania krótszą drogę z ujścia cewki moczowej do pęcherza.

Bakterie te przemieszczają się wewnątrz moczowodów i w sprzyjających okolicznościach zaczynają się rozmnażać wywołując zakażenie błony wyściełającej pęcherz moczowy i moczowody. Szacuje się, że 80 do 90 procent zakażeń wywoływana jest przez szczepy E. Coli.

Do zewnętrznych przyczyn zapadania na tę groźną chorobę należą:

  • Przeziębienia i przemarznięcia, szczególnie dolnych partii ciała,

  • Kąpiele w brudnej wodzie np. w jeziorach, rzekach, morzu, a także basenie,

  • Życie seksualne, a w szczególności częste zmiany partnerów, oraz używanie prezerwatyw,

  • Cewnikowanie pęcherza - sok z żurawin zmniejsza także przyczepność bakterii E.Coli do szkła i tworzyw sztucznych,

  • Problemy z oddawaniem moczu na skutek długiej hospitalizacji, po wypadkach, uszkodzeniach rdzenia kręgowego,

  • Przetrzymywanie moczu związane z przerostem prostaty.

Zapalenie pęcherza może prowadzić do powikłań dlatego też nie można go zaniedbywać. Leczenie należy prowadzić przy konsultacji z lekarzem.

Vitabutin suplement diety jest zupełnie naturalnym środkiem który pomaga przywrócić równowagę układu moczowego.

  Dawkowanie
Zalecana dawka dzienna to 1 kapsułka. Dawkę można bezpiecznie zwiększyć do 6 kapsułek dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej 6 kapsułek (36mg PAC). Kapsułki należy popijać dużą ilością wody, lub rozpuszczać w wodzie i pić w postaci napoju.

opinie

Infolinia: (+48) 801 011 019

Telefon: (+48) 42 279 40 05

E-mail: bok@aptekaotc.pl

W aptekaOTC.pl znajdziesz leki, kosmetyki, suplementy diety, nutrikosmetyki, witaminy i minerały, leki i preparaty na odporność, preparaty na infekcje i przeziębienia, preparaty do pielęgnacji skóry, do pielęgnacji włosów, na rzucenie palenia, na odchudzanie, zioła, preparaty dla kobiet w ciąży, dla dzieci, dla mam, leki homeopatyczne oraz tysiące innych. Apteka internetowa działa w oparciu o zezwolenie na prowadzenie apteki i zatrudnia farmaceutów. Doradzimy Ci jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji. Dokonując zakupów masz pewność niskich cen oraz szybkiej dostawy. Oferujemy leki, kosmetyki oraz tabletki na choroby i inne produkty renomowanych producentów, takich jak np. A-DERMA, AVEN, BIODERMA, ELANCYL, FILORGA, IWOSTIN, KLORANE, LIERAC, MUSTELA, NUXE, OLIM, PHARMACERIS, SVR, TOŁP, VICHY