VENESCIN FORTE 30 tabletek

Producent: HERBAPOL WROCŁAW

Kod: 7374

VENESCIN FORTE 30 tabletek
  • 1 - 2 dni roboczych

12.99zł

Ilość:

 

  Wskazania
Przewlekła niewydolność żylna różnego pochodzenia objawiająca się obrzękami, kurczami łydek, świądem, bólem i uczuciem ciężkości w nogach, pod kontrolą lekarza w żylakowatości (żylakach).
  Działania niepożądane
W pojedynczych przypadkach mogą wystąpić nudności i dolegliwości żołądkowe. W przypadku wystąpienia wyżej wymienionych objawów przerwać leczenie, jeśli objawy nie ustąpią zasięgnąć porady lekarza.
  Stosowanie w okresie ciąży i karmienia piersią
W badaniach klinicznych obejmujących kobiety ciężarne nie obserwowano żadnych niepożądanych efektów po zastosowaniu ekstraktu z nasion kasztanowca, lecz zgodnie z ogólną praktyką medyczną, lek powinien być stosowany w okresie ciąży i karmienia tylko wówczas jeżeli zdaniem lekarza korzyść dla matki jest większa niż potencjalne zagrożenie dla płodu.
  Przeciwwskazania
Nie należy stosować przy nadwrażliwości na składniki leku.
  Dawkowanie
Dorośli doustnie: 3 razy dziennie od 1 do 2 tabletek drażowanych.. Lek należy przyjmować podczas lub po posiłku. Nie podawać dzieciom.
Zastosowanie w żylakach wymaga wcześniejszej konsultacji z lekarzem.
  Skład

1 tabletka drażowana zawiera Substancje czynne:

  • Hippocastani seminis extractum siccum - 100 mg

  • Rutosidum - 60 mg

Substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna (E 460), laktoza, sól sodowa glikolanu skrobi, magnezu stearynian (E 470 b), sacharoza, talk (E 553 b), guma arabska (E 414), kalafonia, olej rycynowy, żółcień chinolinowa (E 104), indygotyna (E 132)

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

opinie

Infolinia: (+48) 801 011 019

Telefon: (+48) 42 279 40 05

E-mail: bok@aptekaotc.pl

W aptekaOTC.pl znajdziesz leki, kosmetyki, suplementy diety, nutrikosmetyki, witaminy i minerały, leki i preparaty na odporność, preparaty na infekcje i przeziębienia, preparaty do pielęgnacji skóry, do pielęgnacji włosów, na rzucenie palenia, na odchudzanie, zioła, preparaty dla kobiet w ciąży, dla dzieci, dla mam, leki homeopatyczne oraz tysiące innych. Apteka internetowa działa w oparciu o zezwolenie na prowadzenie apteki i zatrudnia farmaceutów. Doradzimy Ci jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji. Dokonując zakupów masz pewność niskich cen oraz szybkiej dostawy. Oferujemy leki, kosmetyki oraz tabletki na choroby i inne produkty renomowanych producentów, takich jak np. A-DERMA, AVEN, BIODERMA, ELANCYL, FILORGA, IWOSTIN, KLORANE, LIERAC, MUSTELA, NUXE, OLIM, PHARMACERIS, SVR, TOŁP, VICHY