BIOWAP 1400 60 tabletek powlekanych

Producent: LEK-AM

Kod: 20770

BIOWAP 1400 60 tabletek powlekanych
  • Produkt chwilowo niedostępny.

24.79zł

 

  Opis
Preparat Biowap 1400 zawiera aż 3 składniki aktywne: wapń, witaminę D3 oraz witaminę K2. Wapń jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości. Witamina D pomaga w prawidłowym wchłanianianiu wapnia i utrzymaniu jego prawidłowego poziomu we krwi. Witamina K także pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.
  Wskazania do stosowania
  • Zwiększone zapotrzebowanie na wapń i witaminy D3 i K2 (kobiety w okresie menopauzy, osoby starsze);

  • Uzupełnienie diety w wapń oraz witaminy D3 i K2;

  • Okres intensywnego wzrostu (młodzież).

  Sposób użycia
1-2 tabletki powlekane dziennie po posiłku, najlepiej rano.
  Skład
Węglan wapnia zawierający minimum 36% jonów wapnia, kompleks mineralny pozyskany z koralowca (Corralium) zawierający minimum 34% jonów wapnia, witamina K2 (mena chinon), witamina D3 (cholekalcyferol).

opinie

Infolinia: (+48) 801 011 019

Telefon: (+48) 42 279 40 05

E-mail: bok@aptekaotc.pl

W aptekaOTC.pl znajdziesz leki, kosmetyki, suplementy diety, nutrikosmetyki, witaminy i minerały, leki i preparaty na odporność, preparaty na infekcje i przeziębienia, preparaty do pielęgnacji skóry, do pielęgnacji włosów, na rzucenie palenia, na odchudzanie, zioła, preparaty dla kobiet w ciąży, dla dzieci, dla mam, leki homeopatyczne oraz tysiące innych. Apteka internetowa działa w oparciu o zezwolenie na prowadzenie apteki i zatrudnia farmaceutów. Doradzimy Ci jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji. Dokonując zakupów masz pewność niskich cen oraz szybkiej dostawy. Oferujemy leki, kosmetyki oraz tabletki na choroby i inne produkty renomowanych producentów, takich jak np. A-DERMA, AVEN, BIODERMA, ELANCYL, FILORGA, IWOSTIN, KLORANE, LIERAC, MUSTELA, NUXE, OLIM, PHARMACERIS, SVR, TOŁP, VICHY