EXCEDRIN MIGRASTOP 10 tabletek

Producent: NOVARTIS

Kod: 20599

EXCEDRIN MIGRASTOP 10 tabletek
  • do 3 dni roboczych

10.75zł

Ilość:

 

  Opis
Excedrin®Migrastop walczy z migreną szybko i kompleksowo
  • Zwalcza nie tylko migrenowy ból głowy ale i inne objawy migreny (nudności, nadwrażliwość na światło, nadwrażliwość na dźwięk)
  • Zaczyna eliminować migrenowy ból i inne objawy migreny już w ciągu 30 minut od zażycia
Excedrin® Migrastop jest skuteczny w walce z migreną menstruacyjną 2- często występującym rodzajem migreny
  • Usuwa migrenowy ból głowy oraz dodatkowe objawy migreny menstruacyjnej (nudności, dźwiękowstręt, swiatłowstręt, upośledzenie funkcjonowania)
Excedrin® MigraStop skuteczny również u pacjentów z ciężką migreną (upośledzającą funkcjonowanie) 3
  • Usuwa SILNY migrenowy ból głowy oraz dodatkowe objawy ciężkiej migreny (ograniczenie zdolności do normalnego wykonywania czynności, dźwiękowstręt, światłowstręt)
  • Zaczyna eliminować nawet SILNY migrenowy ból głowy w ciągu 30 minut
Każdy składnik Excedrin®Migrastop działa w inny sposób, przeciwdziałając jednemu z mechanizmów uważanych za znaczące w migrenie.

Dzięki połączeniu dwóch różnych substancji o działaniu przeciwbólowym i wzmocnieniu ich działania kofeiną Excedrin MigraStop skutecznie zwalcza objawy migreny- zarówno migrenowy ból głowy jak i dodatkowe symptomy.

Dawki substancji czynnych są niższe niż stosowane w monoterapiii, jednak kofeina zwiększa skuteczność przeciwbólowego działania kwasu acetylosalicylowego i paracetamolu aż do 50%, stąd przy niższej dawce ,uzyskujemy wyższą skuteczność Excedrin®Migrastop w walce z migreną.
  Wskazania do stosowania
Doraźne leczenie bólu głowy oraz napadów migreny z aurą lub bez aury.
  Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na kwas acetylosalicylowy, paracetamol, kofeinę lub którąkolwiek z substancji pomocniczych. U pacjentów, u których stosowanie kwasu acetylosalicylowego lub innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych, takich jak diklofenak czy ibuprofen, powoduje napady astmy, pokrzywkę lub ostre zapalenie błony śluzowej nosa.

Czynny wrzód żołądka lub jelit, krwawienie lub perforacja przewodu pokarmowego oraz u pacjentów ze zdiagnozowanym owrzodzeniem żołądka i jelit.

Hemofilia lub inne skazy krwotoczne.

Ciężka niewydolność nerek lub wątroby

Ciężka niewydolność serca

Przyjmowanie metotreksatu w dawce większej niż 15 mg na tydzień

Trzeci trymestr ciąży
  Dawkowanie i sposób podawania
Dorośli (w wieku powyżej 18 lat)

Ból głowy:

Zazwyczaj zalecaną dawką jest 1 tabletka. Drugą tebletkę można przyjąć po upływie 4-6 godzin od zażycia pierwszej. W przypadku bardziej nasilonego bólu głowy można przyjąć jednorazowo 2 tabletki. W razie konieczności można przyjąć kolejne 2 tabletki po upływie 4-6 godzin.

Excedrin MigrStop jest przeznaczony do doraźnego stosowania, maksymalnie do 4 dni w bólu głowy.

Migrena:

Po wystąpieniu objawów należy przyjąć 2 tabletki. W razie konieczności można przyjąć kolejne 2 tabletki po upływie 4-6 godzin.

Excedrin MigraStop jest przeznaczony do doraźnego stosowania maksymalnie do 3 dni w migrenie.

Zarówno w przypadku bólu głowy jak i migrey nie należy stosować więcej niż 6 tabletek na dobę. Produkt nie powinien być stosowany przez dłuższy okres lub w większych dawkach bez uprzedniego porozumienia z lekarzem.

Lek każdorazowo należy popić szklanką wody.
  Skład
Jedna tabletka powlekana zawiera 250 mg kwasu acetylosalicylowego, 250 mg paracetamolu oraz 65 mg kofeiny.
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

opinie

Infolinia: (+48) 801 011 019

Telefon: (+48) 42 279 40 05

Mobile: (+48) 504 218 677

E-mail: bok@aptekaotc.pl

W aptekaOTC.pl znajdziesz leki, kosmetyki, suplementy diety, nutrikosmetyki, witaminy i minerały, leki i preparaty na odporność, preparaty na infekcje i przeziębienia, preparaty do pielęgnacji skóry, do pielęgnacji włosów, na rzucenie palenia, na odchudzanie, zioła, preparaty dla kobiet w ciąży, dla dzieci, dla mam, leki homeopatyczne oraz tysiące innych. Apteka internetowa działa w oparciu o zezwolenie na prowadzenie apteki i zatrudnia farmaceutów. Doradzimy Ci jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji. Dokonując zakupów masz pewność niskich cen oraz szybkiej dostawy. Oferujemy leki, kosmetyki oraz tabletki na choroby i inne produkty renomowanych producentów, takich jak np. A-DERMA, AVEN, BIODERMA, ELANCYL, FILORGA, IWOSTIN, KLORANE, LIERAC, MUSTELA, NUXE, OLIM, PHARMACERIS, SVR, TOŁP, VICHY