ILADIAN DIRECT PLUS 10 tabletek dopochwowych

Producent: AFLOFARM

Kod: 19835

ILADIAN DIRECT PLUS 10 tabletek dopochwowych
  • Produkt chwilowo niedostępny.

17.55zł

 

  Opis działania
  • ogranicza rozwój mikroorganizmów chorobotwórczych

  • redukuje świąd, upławy i nieprzyjemny zapach

  • odtwarza i utrzymuje fizjologiczne pH

  • likwiduje napięcie i suchość błony śluzowej pochwy

Iladian direct plus może być stosowany profilaktycznie.

  Zastosowanie
Bakteryjne zakażenie pochwy jest zaburzeniem równowagi pomiędzy poszczególnymi rodzajami bakterii występujących w środowisku pochwy. W jego przebiegu znacząco wzrasta liczba bakterii beztlenowych powodujących dokuczliwe objawy, spada natomiast ilość korzystnych pałeczek kwasu mlekowego należących do rodzaju Lactobacillus, które zapewniają utrzymanie fizjologicznego kwaśnego odczynu pochwy (pH<4,5).

Wyrób medyczny Iladian direct plus poprzez przywrócenie lub utrzymanie fizjologicznego pH pochwy stwarza warunki hamujące rozwój bakterii odpowiedzialnych za wystąpienie bakteryjnego zapalenia pochwy oraz drożdżaków z rodzaju Candida. Dodatkowo zawarta w wyrobie inulina korzystnie wpływa na rozwój naturalnej flory bakteryjnej, która pełni istotną rolę w zapobieganiu namnażaniu się bakterii wywołujących infekcje w układzie moczowo - płciowym. Działanie Iladian direct plus zostało uzupełnione obecnością kwasu hialuronowego i witaminy E, które nawilżają błonę śluzową pochwy łagodząc świąd, suchość i uczucie napięcia oraz zmniejszając podatność na mikrourazy.     
  Wskazania
  • pomocniczo w leczeniu bakteryjnego zapalenia pochwy,

  • w łagodzeniu dolegliwości takich jak suchość i uczucie napięcia błony śluzowej pochwy,

  • w trakcie i po zakończeniu stosowania doustnych antybiotyków i preparatów przeciwbakteryjnych,

  • w okresie okołomenopauzalnym (klimakterium),

  • kobietom uczęszczającym na basen, często podróżującym, korzystającym z jacuzzi, sauny i solarium.

  Dawkowanie
Tylko do stosowania dopochwowego.

Wspomaganie leczenia bakteryjnego zakażenia pochwy: Stosować 1 tabletkę dopochwową raz dziennie (na noc) przez 7 do 10 dni. Tabletkę należy umieścić głęboko w pochwie.

Profilaktyka: Stosować 1 tabletkę dopochwową dwa razy w tygodniu. Tabletkę należy umieścić głęboko w pochwie.

Należy zasięgnąć porady lekarza, jeśli objawy nasilą się w trakcie stosowania Iladian direct plus lub będą się utrzymywać powyżej 7-10 dni.     
  Skład
Kwas L-askorbinowy, inulina, witamina E, kwas hialuronowy pozostałe składniki: laktoza, stearynian magnezu.

opinie

Infolinia: (+48) 801 011 019

Telefon: (+48) 42 279 40 05

E-mail: bok@aptekaotc.pl

W aptekaOTC.pl znajdziesz leki, kosmetyki, suplementy diety, nutrikosmetyki, witaminy i minerały, leki i preparaty na odporność, preparaty na infekcje i przeziębienia, preparaty do pielęgnacji skóry, do pielęgnacji włosów, na rzucenie palenia, na odchudzanie, zioła, preparaty dla kobiet w ciąży, dla dzieci, dla mam, leki homeopatyczne oraz tysiące innych. Apteka internetowa działa w oparciu o zezwolenie na prowadzenie apteki i zatrudnia farmaceutów. Doradzimy Ci jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji. Dokonując zakupów masz pewność niskich cen oraz szybkiej dostawy. Oferujemy leki, kosmetyki oraz tabletki na choroby i inne produkty renomowanych producentów, takich jak np. A-DERMA, AVEN, BIODERMA, ELANCYL, FILORGA, IWOSTIN, KLORANE, LIERAC, MUSTELA, NUXE, OLIM, PHARMACERIS, SVR, TOŁP, VICHY