XL-S MEDICAL APETITE REDUCER 60 tabletek

Producent: OMEGA PHARMA

Kod: 17323

XL-S MEDICAL APETITE REDUCER 60 tabletek
  • Produkt chwilowo niedostępny.

80.99zł

 

  Opis
Do diety włącz XL-S Medical Appetite Reducer – naturalny preparat do kontroli apetytu, zmniejszenia uczucia głodu i wewnętrznego przymusu jedzenia.

Zawiera Redusure™, specjalistyczny, silnie pęczniejący kompleks błonnika pokarmowego rozpuszczalnego w wodzie, który pęcznieje, zwiększając swoją objętość 50-krotnie.
Kontroluje apetyt i uczucie głodu, zwiększając przyjemne uczucie sytości.

XL-S Medical Appetite Reducer jest wyrobem medycznym służącym do kontroli masy ciała w połączeniu ze zdrową dietą i odpowiednią aktywnością fizyczną.
W ciągu dwóch miesięcy stosowania produkt umożliwia obniżenie całkowitego cholesterolu średnio o 22 mg oraz średni spadek wagi o 2,5 kg.*
  Działanie

XLS Medical Appetite Reducer oferuje rozwiązanie pomagające kontrolować nadmierny apetyt.

  • XLS Medical Appetite Reducer jest bogaty w błonnik o największych zdolnościach do pęcznienia i tworzenia masy wypełniającej jelita, jak również o najwyższej kleistości spośród naturalnych rodzajów błonnika. Może on napęcznieć i osiągnąć 50-krotność swego wyjściowego rozmiaru.

 

Udowodnione efekty:

  • XLS Medical Appetite Reducer wzmaga uczucie sytości, spowalnia opróżnianie żołądka i wpływa na dłuższy czas odpowiedzi glikemicznej po posiłkach.

  • XLS Medical Appetite Reducer: średnio 2,5 kg utraty wagi w ciągu 2 miesięcy.

Badani: 20 otyłych kobiet. Randomizowane, kontrolowane placebo, podwójnie ślepe badanie.
Dawki: 1g Redusure® (2x500 mg kapsułki) z 250 ml wody lub placebo, 1 godzinę przed każdym głównym posiłkiem; trzy posiłki dziennie. Czas trwania: 8 tygodni.

  Stosowanie
Stosować dwie do trzech kapsułek, pół godziny przed głównymi posiłkami popijając wodą. Nie przekraczać dawki 9 kapsułek na dobę.
  Skład
1 kapsułka zawiera: błonnik Redusure 500 mg.

opinie

Infolinia: (+48) 801 011 019

Telefon: (+48) 42 279 40 05

E-mail: bok@aptekaotc.pl

W aptekaOTC.pl znajdziesz leki, kosmetyki, suplementy diety, nutrikosmetyki, witaminy i minerały, leki i preparaty na odporność, preparaty na infekcje i przeziębienia, preparaty do pielęgnacji skóry, do pielęgnacji włosów, na rzucenie palenia, na odchudzanie, zioła, preparaty dla kobiet w ciąży, dla dzieci, dla mam, leki homeopatyczne oraz tysiące innych. Apteka internetowa działa w oparciu o zezwolenie na prowadzenie apteki i zatrudnia farmaceutów. Doradzimy Ci jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji. Dokonując zakupów masz pewność niskich cen oraz szybkiej dostawy. Oferujemy leki, kosmetyki oraz tabletki na choroby i inne produkty renomowanych producentów, takich jak np. A-DERMA, AVEN, BIODERMA, ELANCYL, FILORGA, IWOSTIN, KLORANE, LIERAC, MUSTELA, NUXE, OLIM, PHARMACERIS, SVR, TOŁP, VICHY