REUMO TERAPIA żel 75 g

Producent: NES PHARMA

Kod: 8248

REUMO TERAPIA żel 75 g
  • 1 - 2 dni roboczych

18.65zł

Ilość:

 

  Działanie
Działanie wyrobu medycznego Reumo Terapia żel z mentolem jest oparte na jego unikatowych właściwościach fizykalnych. Główny efekt działania osiągany jest poprzez optymalne przenoszenie sił i momentów skręcających podczas masażu.

Działanie wyrobu medycznego Nes Pharma® Reumo Terapia żel z mentolem jest osiągane przez optymalną konsystencję żelu, szczególnie jego wskaźnika lepkości, która determinuje terapeutyczne optymalne przeniesienie sił, momentów obrotowych oraz siły pociągowej i tłocznej.

Działanie wyrobu medycznego Nes Pharma® Reumo Terapia żel z mentolem osiągane jest również przez to, że podczas masażu żel nie gęstnieje, nie lepi się i jest doskonałym mediatorem przenoszenia sił podczas masażu. Wyrób działa terapeutycznie dzięki unikalnym własnościom fizykalnym, również efektywnie przenosi siły występujące podczas masażu, przez co bezpośrednio wpływa na chore miejsce przez unikatowe oddziaływanie fizjoterapeutyczne na włókna mięśniowe.

Unikalne własności są osiągane przez odpowiedni skład chemiczny warunkujący skuteczne własności fizykalne wyrobu medycznego Nes Pharma® Reumo Terapia żel z mentolem. Najważniejszym parametrem fizykalnym charakteryzującym właściwość wyrobu medycznego Nes Pharma® Reumo Terapia żel z mentolem ze względu na główny przewidziany efekt działania jest lepkość.

Podstawowe działanie wyrobu medycznego Nes Pharma® Reumo Terapia żel z mentolem dodatkowo jest wsparta przez działanie substancji zawartych w wyrobie medycznym Nes Pharma® Reumo Terapia żel z mentolem.

Główne zamierzone działanie wyrobu medycznego Nes Pharma® Reumo Terapia żel z mentolem wspomagane jest przez oddziaływanie substancji wchodzących w skład wyrobu medycznego NES PHARMA® Reumo Terapia żel z mentolem. Główny przewidziany efekt działania wyrobu medycznego Nes Pharma® Reumo Terapia żel z mentolem nie jest osiągany przez działanie farmakologiczne lub wywieranie wpływu na metabolizm na powierzchni ciała, bowiem żaden komponent wyrobu medycznego Nes Pharma® Reumo Terapia żel z mentolem nie osiąga stężenia farmakologicznego produktu leczniczego, jak również nie jest to wyrób medyczny którego integralną częścią jest produkt leczniczy.
  Wskazania

Leczenie i łagodzenie bólów stawów i mięśni:

  • reumatycznych,

  • na tle zwyrodnieniowym,

  • po endoprotezowaniu dużych stawów,

  • po nadmiernym wysiłku,

  • z przetrenowania,

  • rehabilitacji pourazowej.

  Przechowywanie
Przechowywać w temperaturze: +5 °C+25 °C.
  Uwaga
Nie stosować na uszkodzoną skórę. Chronić przed dziećmi.

W przypadku utrzymujących się dłużej dolegliwości i braku poprawy, bądź nasilenia się objawów należy zasięgnąć porady lekarza.
  Sposób użycia
Wcierać żel kilka razy dziennie nakładając jednorazowo ok. 2-3 cm żelu na dłoń. Żel wmasowywać do pierwszych oznak wchłaniania się. Korzystnie jest wykonywać zabieg na przemian ruchami kolistymi i posuwistozwrotnymi.

Po ustąpieniu objawów stosować jeszcze przez kilka dni.
  Skład
Ingredients (INCI) : Agua. Alcohol Denat. 40% vol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Menthol, Acryiates/ClO-W Alkyl Acrylatete Crosspolymer, Triethanolamme, Parfum, Cl 42090, Linalool, Citral, Eugenol, Cinnamal, d-Limonene.

opinie

Infolinia: (+48) 801 011 019

Telefon: (+48) 42 279 40 05

Mobile: (+48) 504 218 677

E-mail: bok@aptekaotc.pl

W aptekaOTC.pl znajdziesz leki, kosmetyki, suplementy diety, nutrikosmetyki, witaminy i minerały, leki i preparaty na odporność, preparaty na infekcje i przeziębienia, preparaty do pielęgnacji skóry, do pielęgnacji włosów, na rzucenie palenia, na odchudzanie, zioła, preparaty dla kobiet w ciąży, dla dzieci, dla mam, leki homeopatyczne oraz tysiące innych. Apteka internetowa działa w oparciu o zezwolenie na prowadzenie apteki i zatrudnia farmaceutów. Doradzimy Ci jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji. Dokonując zakupów masz pewność niskich cen oraz szybkiej dostawy. Oferujemy leki, kosmetyki oraz tabletki na choroby i inne produkty renomowanych producentów, takich jak np. A-DERMA, AVEN, BIODERMA, ELANCYL, FILORGA, IWOSTIN, KLORANE, LIERAC, MUSTELA, NUXE, OLIM, PHARMACERIS, SVR, TOŁP, VICHY