LIDERIN 6 tabletek

Producent: WALMARK

Kod: 16556

LIDERIN 6 tabletek
  • do 3 dni roboczych

29.99zł

Ilość:

 

  Opis
Suplement diety LIDERIN® stymuluje intensywność doznań podczas stosunku seksualnego oraz poprawia jego jakość. Podnosi sprawność seksualną, przywraca pewność siebie oraz pomaga odzyskać przyjemność i satysfakcję z udanych kontaktów intymnych.

Tabletki LIDERIN® zawierają L-argininę i Pycnogenol® (Pinus pinaster). L-arginina przyczynia się do wywołania i poprawy erekcji. Jest prekursorem tlenku azotu – cząsteczki, która odgrywa kluczową rolę w regulacji krążenia krwi, wpływając na naczynia krwionośne. Pycnogenol® ma wpływ na poprawę mikrokrążenia poprzez zwiększenie przepuszczalności naczyń włosowatych.

Kompozycja tych aktywnych składników została opatentowana w Stanach Zjednoczonych pod numerem 6.565.851. Pycnogenol® jest zarejestrowanym znakiem handlowym firmy Horphag Research Ltd.

Kombinacja obu składników dodatkowo wzmaga reakcję na bodźce, dodając wigoru i zwiększając przyjemność z odczuwanych doznań.
  Wskazania
LIDERIN® przeznaczony jest dla mężczyzn, którzy prowadzą intensywny tryb życia, są przepracowani, żyją pod presją czasu, co uniemożliwia im odbycie satysfakcjonującego stosunku seksualnego – potrzebujących szybkiego wsparcia.

Suplement diety LIDERIN® jest dobrym rozwiązaniem wtedy, gdy pojawiają się pierwsze problemy z erekcją. Na tym pierwszym etapie duże znaczenie ma właściwe podejście. Każdy mężczyzna powinien bardziej zatroszczyć się o odpowiednio zbilansowaną dietę, znacznie aktywniejszy sposób spędzania wolnego czasu oraz zmianę myślenia o zaistniałej sytuacji. Warto wówczas sięgnąć równolegle po bezpieczne suplementy diety, a także zadbać o higienę życia seksualnego.

Obecnie można poprawić jakość współżycia, wpłynąć na wydłużenie czasu trwania stosunku, zwiększenie siły erekcji, częstotliwość zbliżeń intymnych oraz wywołanie erekcji w szybki i kontrolowany sposób.
  Działanie
Naturalne składniki preparatu LIDERIN® mogą wpłynąć na poprawę jakości życia seksualnego, wydłużenie czasu trwania stosunku oraz zwiększenie siły erekcji. To szybkie wsparcie, które działa na rzecz tego, aby seks był udany. Pozytywne efekty w trakcie stosunku seksualnego mogą być odczuwalne już po pierwszym użyciu.

Tabletki LIDERIN® zawierają unikatową kompozycję L-argininy i Pycnogenolu®, która wpływa na zwiększoną produkcję tlenku azotu w organizmie oraz odgrywa kluczową rolę w regulacji krążenia krwi poprzez wpływ na naczynia krwionośne. Składniki aktywne preparatu pomagają usprawnić przepływ krwi w naczyniach, co przyczynia się do osiągnięcia i utrzymania erekcji.
  Stosowanie
Kłopoty z potencją dotykają mężczyzn w każdym wieku. Wszechobecny stereotyp partnera, który zawsze powinien stanąć na wysokości zadania, wcale nie wpływa pozytywnie na stan zdrowia seksualnego. Trzeba pamiętać, że wymaga ono szczególnej delikatności i odpowiedniej pielęgnacji, którą ułatwić może LIDERIN®.

Tabletki LIDERIN® przeznaczone są do doraźnego stosowania (3 tabletki przynajmniej na 1 godzinę przed stosunkiem płciowym) w celu poprawy komfortu życia seksualnego w szybki sposób.
  Skład
Jednorazowa porcja (3 tabletki) LIDERIN® zawiera: Pycnogenol® 80 mg, chlorowodorek L-argininy 1814 mg.

Skład suplementu diety został skomponowany w oparciu o badania kliniczne, które wykazały, że takie połączenie substancji czynnych jest jak najbardziej zasadne. Zawarta w produkcie L-arginina jest prekursorem tlenku azotu w organizmie. Innymi słowy, to z argininy właśnie – w wyniku przemian chemicznych – powstaje cząsteczka tlenku azotu, która działa rozkurczająco na naczynia krwionośne, powodując zwiększenie przepływu krwi, a w konsekwencji erekcję u mężczyzny. Proces ten odbywa się w organizmie naturalnie. Tabletki LIDERIN® dostarczają dodatkowo L-argininę w połączeniu z wyciągiem z kory sosny nadmorskiej, który z kolei jest źródłem substancji o działaniu przeciwutleniającym, odgrywających kluczową rolę w efektywności reakcji powstawania tlenku azotu. Wyciąg z kory sosny nadmorskiej w preparacie LIDERIN® występuje w postaci substancji opatentowanej pod nazwą Pycnogenol®.

opinie

Infolinia: (+48) 801 011 019

Telefon: (+48) 42 279 40 05

Mobile: (+48) 504 218 677

E-mail: bok@aptekaotc.pl

W aptekaOTC.pl znajdziesz leki, kosmetyki, suplementy diety, nutrikosmetyki, witaminy i minerały, leki i preparaty na odporność, preparaty na infekcje i przeziębienia, preparaty do pielęgnacji skóry, do pielęgnacji włosów, na rzucenie palenia, na odchudzanie, zioła, preparaty dla kobiet w ciąży, dla dzieci, dla mam, leki homeopatyczne oraz tysiące innych. Apteka internetowa działa w oparciu o zezwolenie na prowadzenie apteki i zatrudnia farmaceutów. Doradzimy Ci jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji. Dokonując zakupów masz pewność niskich cen oraz szybkiej dostawy. Oferujemy leki, kosmetyki oraz tabletki na choroby i inne produkty renomowanych producentów, takich jak np. A-DERMA, AVEN, BIODERMA, ELANCYL, FILORGA, IWOSTIN, KLORANE, LIERAC, MUSTELA, NUXE, OLIM, PHARMACERIS, SVR, TOŁP, VICHY